Kategórie
 
 
 
 
 

Aone Amino Energy Oat Snack Bar, 70 g

Kód produktu:758
Výrobca:aone nutrition
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: vypredané
Vaša cena: 1,70 €
Hmotnosť  70 g 
Balenie  1 kus v balení
Info  kvalitná tyčinka s proteínmi a sacharidmi, perfektná v lete aj v zime, nemrzne a netopí sa
Podiel proteínov  25 %

Aone Amino Energy Oat Snack Bar, 70 g

Aone amino Energy Oat Snack 70g je cereálna proteínová tyčinka vhodná to treskúcej zimy i horúceho leta. Proteínová tyčinka je výnimočná tým, že vám nezamrzne, ani sa neroztopí! Vhodné pre športovcov, doplnok stravy, určený pre športovú výživu .

Charakteristika tyčinky: Výživná cereálna tyčinka s optimálnym obsahom proteínov a sacharidov . Volená zostava proteínov a sacharidov zaručuje postupné uvoľňovanie živín potrebných pre konštantné zásobovanie tela v práci alebo dlhodobom fyzickom výkone. 

Oat Snack je tyčinka pre každú príležitosť, keď potrebujete prijať hodnotnú výživu a nemáte možnosť alebo čas na prípravu jedla. Je určená hlavne pre výkonných športovcov, nájde však uplatnenie pri turistike alebo cestovaní.

Balenie: 70 g

Zloženie v sušine: (v 70 g)

Bielkoviny: 32 g, Sacharidy: 27 g, Tuky: 8 g

Proteínová zmes (mliečne a rastlinné bielkoviny, kolagénový hydrolyzát); invertný sirup, ovsený extrudát a vločky, glycerín, kakao, škorica, kypriaci prášok, zahusťovadlo: xanthan, zosilňovač chute: chlorid sodný; sladidlo: cyklamát sodný, sacharinát sodný, neohesperidín DC; konzervačná látka: sorban draselný.
Energetická hodnota: 781 kcal / 188 kJ

Dávkovanie : Kedykoľvek počas dňa medzi jedlami. Maximálne 2 tyčinky denne.

Upozornenie pre užívateľov Aone Amino Energy Oat Snacku: 

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávky. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Skladujte na suchom mieste.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia