Kategórie
 
 
 
 
 

Pánsky opasok na cvičenie Harbinger Coreflex5 70227

Kód produktu:1599
Výrobca:Harbinger
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 39,00 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Veľkosť: XL
1600
skladom 39,00 €

Vzpieračský opasok Harbinger 70227 CoreFlex5

je novinkou medzi opaskami HARBINGER. Opasok je navrhnutý tak, aby maximálne podporil vzpierača pri výkone, ale nijako neobmedzoval v rozsahu pohybu. Opasok je v oblasti krížov a brucha vystužený  špeciálnou zdvojenou vrstvou, zatiaľ čo na bokoch je opasok veľmi úzky, aby nebránil v rozsahu pohybu pri spodnej fáze drepu.

CoreFlex 5

Veľkosť opasku v najširšej časti 5 palcov. Výška opasku je teda necelých 13 centimetrov v chrbtovej oblasti. Týmto sa líši opasok od CoreFlex6, ktorého šírka je 15,2 cm. Tento opasok je teda tou menšou variantou medzi opaskami CoreFlex od Harbingeru.

Jemná tkanina a pevné švy

Opasok je po celej vnútornej strane lemovaný jemnou tkaninou a švy sú na oboch stranách vyrobené tak, aby nikde pri cvičení nedreli. Spona a zapínanie opasku je vyrobená tak, aby nepovolila ani v tej najväčšej záťaži. Vďaka uzatváraniu na suchý zips a hladkému materiálu spony, ste schopní opasok uťahovať a povoľovať aj jednou rukou.

Funkčnosť CoreFlex

Skutočne revolučným krokom je vložený panel CoreFlex, ktorý je umiestnený v prednej a zadnej časti. Vďaka tomuto panelu je chrbát pri cvičení perfektne fixovaný. Na prednej strane vďaka tomuto zdvojenému panelu dochádza stále k práci brušného svalstva.  Pri použití mnohých opaskov sa práve brušné svalstvo eliminuje, čo je nežiaduci jav.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia