Kategórie
 
 
 
 
 

MaxMuscle Liquicarn, 960 ml

Kód produktu:353
Výrobca:Max Muscle
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: vypredané
Vaša cena: 22,20 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Príchuť: lemon lime
353
vypredané 22,20 €
Príchuť: orange fizz
354
vypredané 22,20 €
Hmotnosť  1 Kg
Dávkovanie  15ml (jedna pol. lyžica) 20-30 min. pred tréningom/fyzikou záťažou/cvičením
Info  Tekutý L-karnitín od Max Muscle - 80000mg vo fľaši
Nutričné hodnoty  Viď label produktu
Počet dávok v balení   64 dávok po 1250mg L-karnitínu dávok

Max Muscle Liquid Carnitine, 946 ml

Max Muscle Liquid Carnitine je karnitínový koncentrát bez umelých sladidiel. Max Muscle L-karnitín obsahuje v každej dávke (15ml) 1250mg. Je 100% bez cukru, ako sladidlo je použitá Stevia, prírodné nekalorické sladidlo, vhodné aj pre diabetikov.

Dávkovanie: 15ml (jedna pol. lyžica) 20-30 min. pred tréningom/fyzikou záťažou/cvičením

L-karnitín je látka telu prirodzená, ktorá umožňuje zvýšenie okamžitého fyzického výkonu zapojením tukov do získavania energie.  

Max Muscle L-karnitín v športe

Športovec môže dlhšie trénovať a únava svalov sa odďaľuje. Nedávne štúdie ukázali, že L-karnitín skracuje dobu regenerácie po intenzívnej fyzickej záťaži a zlepšuje výkon po opakovanej námahe.L-karnitín je zvlášť dôležitý pri udržiavaní výkonnosti športovcov. L-karnitín môže zabrániť zužovaniu ciev, spôsobené fyzickou námahou, čím sa zlepšuje krvný obeh a zásobovanie svalov kyslíkom. Výkonnosť a vytrvalosť športovcov sa zlepší a svaly sú lepšie chránené pred zranením.  To platí nielen pre profesionálnych športovcov, ale rovnako aj pre rekreačných športovcov. Bolesť svalov tzv. svalovicu, ktorú mnoho ľudí po namáhavej činnosti pociťuje, je možné užívaním L-karnitínu podstatne znížiť, čo športovcom umožní ďalej intenzívne trénovať. Okrem toho L-karnitín podporuje spaľovanie tukových zásob, znižuje odbúravanie aminokyselín, podporuje syntézu bielkovín a podporuje tranfer kyslíka.

L-karnitín v období diét a chudnutia - je ideálny na chudnutie?

Štúdie dokazujú, že kombinácia L-karnitínu ako výživového doplnku a zníženie kalorického príjmu, najlepšie v spojení s fyzickou aktivitou, vedie k zníženiu hmotnosti a súčasnému zlepšeniu kvality a funkčnosti kostrového svalstva. L-karnitín urýchľuje metabolizovanie tukov z prirodzenej stravy. L-karnitín znižuje nepriaznivú hladinu lipidov v krvi. Zlepšuje využitie kyslíka, to znamená viac živín pre bunky, menej oxidatívnych faktorov a lepší životný štandard.

L-karnitín a tehotenstvo

L-karnitín priaznivo pôsobí na výmenu živín plodu krvou a zásobovanie tkanív kyslíkom, pomáha aj pri predcházaní únavy a ospalosti. Čistý L-karnitín zatiaľ nebol spájaný so žiadnymi nežiadúcimi účinkami. O vhodnosti užívania počas tehotenstva sa poraďte s odborníkom.

Max Muscle Liquid Carnitine koncentrát UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote do 25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia