Kategórie
 
 
 
 
 

Nutrend Carbosnack, 55 g

Kód produktu:388
Výrobca:Nutrend
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: vypredané
Vaša cena: 1,00 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Príchuť: apricot
387
vypredané 1,00 €
Príchuť: bitter lemon
385
vypredané 1,00 €
Príchuť: blue energy
386
vypredané 1,00 €
Príchuť: blueberry
388
vypredané 1,00 €
Príchuť: green apple
389
vypredané 1,00 €
Príchuť: karamel
384
vypredané 1,00 €

Sú chvíle, kedy je potreba vyčerpanému organizmu okamžite dodať energiu. A práve s tým nám pomôže CARBOSNACK - energetický gel na báze jednoduchých a veľmi rýchlo vstrebateľných sacharidov. Obsahuje navyše účinné látky taurín a glycín.

V energetickom géli CARBOSNACK prevažujú jednoduché cukry (glukóza), ale významnou súčasťou je tiež maltodextrín (polysacharid), ktorý sa vyznačuje predĺženou vstrebateľnosťou. Vďaka vzájomnej kombinácii vybraných druhov sacharidov je zaručená rýchla a efektívna funkčnosť produktu.

CARBOSNACK je vďaka svojej špecifickej konzistencii - gel - veľmi dobre vstrebateľný a nezaťažuje zažívací trakt.

CARBOSNACK je určený pre rýchle doplnenie energie v priebehu výkonu. Riešenie energetickej krízy v priebehu fyzickej záťaže. Doplnenie energetického potenciálu.

Výhody:

  • praktické balenie znovu uzatvárateľnej tuby
  • prevaha jednoduchých rýchlych cukrov

Nutričné hodnoty:

100 g 4 tuby 55 g - 1 tuba  
Energetická hodnota 742 kJ/175 kcal 1631kJ/384 kcal 408 kJ/96 kcal
Tuky 0 g 0 g 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g 0 g
Sacharidy 42,1 g 92,6 g 23,2 g
   z toho cukry 32,7 g 71,9 g 18,0 g
Vláknina 0 g 0 g 0 g
Bielkoviny 1,3 g 2,8 g 0,7 g
Soľ 0,04 g 0,08 g 0,02 g
Glycín 909 mg 2000 mg 500 mg
Taurín 909 mg 2000 mg 500 mg
Soľ je v potravine výlučne prítomnosťou prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.

Zloženie:

CARBOSNACK príchuť marhuľa – voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, zahusťovadlo xantanová guma, regulátory kyslosti kyselina jablčná a kyselina citrónová, aróma, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, farbivo beta karotén.


CARBOSNACK príchuť zelené jablko – voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, emulzia zelené jablko (aróma, farbivá E-102 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a E-131), zahusťovadlo xantanová guma, regulátory kyslosti kyselina jablčná a kyselina citrónová , konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová.


CARBOSNACK príchuť pomelo – voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, zahusťovadlo xantanová guma, regulátory kyslosti kyselina jablčná a kyselina citrónová, aróma, konzervačné
látky konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, farbivo beta karotén.

CARBOSNACK príchuť čučoriedka – voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, emulzie čučoriedka (aróma, farbivá E-122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a E-133), zahusťovadlo xantanová guma, regulátory kyslosti kyselina jablčná a kyselina citrónová, konzervačné látky benzoan sodný, aróma, konzervant kyselina sorbová.


CARBOSNACK príchuť slivka – voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, zahusťovadlo xantanová guma, aróma, regulátory kyslosti kyselina jablčná a kyselina citrónová, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, farbivá E-122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a brilantná modrá.


CARBOSNACK príchuť bitter lemon – voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, zahusťovadlo xantanová guma, regulátory kyslosti kyselina jablčná a kyselina citrónová, emulzie bitter lemon (aróma, farbivá E-102 a E-110 - môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí) , konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová.


CARBOSNACK príchuť cola – voda, glukóza, maltodextrín, taurín, glycín, zahusťovadlo xantanová guma, emulzie cola (aróma, farbivo E-150d), regulátory kyslosti kyselina jablčná a kyselina citrónová, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová.

Hmotnosť tuby: 55 g. 

Dávkovanie:

  • V prípade potreby použite počas aktivity a vždy dostatočne zapite.
  • Maximálne 4 tuby za deň.
  • Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. 

Použitie: 

Odskrutkujte uzáver a odstráňte plombu. Po otvorení obsah tuby ihneď spotrebujte.

Upozornenie:

Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukládajte mimo dosahu detí! Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia