Kategórie
 
 
 
 
 

Aone Stamimax Energy Race Gel, 44 g, natural lemon

Kód produktu:711
Výrobca:aone nutrition
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: vypredané
Vaša cena: 1,50 €

Energetický gél Aone Race pre športovcov je vhodný pri dlhotrvajúcej záťaži. Gél napomáha posilniť vitamínové a minerálne spektrum a bojuje proti kŕčom.

Energy Race gél Aone:

  • na rýchle doplnenie energie pred a počas športového výkonu
  • receptúra založená na stredných karbohydrátových reťazcoch
  • výrazne posilnené vitamínové a minerálne spektrum, napomáha proti kŕčom
  • dosladené steviol glykozidmi bez sukralózy (Aspartame and Sucralose Free)
  • príchuť natural lemon

Dávkovanie:

Energy Race (44 g) - Na zabezpečenie optimálneho prísunu energie pri dlhotrvajúcom výkone je potrebné užiť až 6 dávok v priebehu každej hodiny. Nezabúdať na dostatočný príjem tekutín. Maximálna denná dávka je 16 vrecúšok.

Zloženie: 

hydrolyzovaný škrob kukuričný (nízky a stredný stupeň), fruktózo-glukózový sirup, kyselina citrónová, sodné, horečnaté, draselné a vápenaté soli kyseliny citrónovej, vitamínová zmes (kyselina L-askorbová, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, tiamín hydrochlorid, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín), aróma, chemická konzervačná látka sorban draselný, prírodné sladidlo glykozidy steviolu.

Upozornenie: 

výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Uvedená denná dávka postačuje na doplnenie pravidelnej výživy, preto by nemala byť prekročená. Uskladňujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu malých detí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia